NASI PARTNERZY

Dom całoroczny lub letniskowy 65m2 – Siedlisko, Ciemniewo, gm. Sońsk.

Oferujemy do sprzedaży ciekawe siedlisko w miejscowości Ciemniewo( gmina Sońsk, powiat ciechanowski) usytuowane na działce numer 218 o powierzchni 4280m2 gdzie znajduje się dom o powierzchni 65m2 oraz budynek gospodarczy/garaż o powierzchni 40m2.

Obie nieruchomości mają wymieniony i docieplony dach . Dom posiada również nowe okna i drzwi wejściowe, nową kompletną instalację elektryczną oraz gładzie na ścianach, które zostały pomalowane w kolorze białym. Zabudowa kuchni oraz łazienka jest do własnej aranżacji . Do wyboru pozostawiona została również forma ogrzewania budynku.

Całość dopełnia nowe szambo, wykonane zgodnie z pozwoleniami.

Ostatnie zdjęcie przedstawia rzut nieruchomości wraz z przykładową aranżacją. W centralnej części domu znajduje się miejsce do wykonania schodów na poddasze, które można wykorzystać na mieszkalne(strop żelbetowy). Budynek ma bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń wewnątrz. Podzielony jest na strefę dzienno-rekraacyjną oraz strefę sypialną (dwie osobne sypialnie). Do tego dwa hole pozwalające na zabudowę obszerną szafą oraz niższymi szafkami.

 

Przyłącza z sieci: prąd, woda.

Cena: 299 000 zł
Cena za 1m² : 5 154 zł
Kontakt z Agentem:
Przemysław Jasiński tel. 513 654 108

Informacje:

Kategoria: Dom
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Ciemniewo 6 , gm. Sońsk
Powierzchnia: 65 m²
Pow. działki: 4280
Zabudowa: Wolnostojący
Liczba pokoi: 3
Stan: Deweloperski
Parking: Garaż