NASI PARTNERZY

Mieszkanie 92m2 z lokalem usługowym 22m2, Ciechanów

Oferujemy do sprzedaży ciekawą nieruchomość przy ulicy Sienkiewicza 70 nieopodal dworca PKP w Ciechanowie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 92m2 usytuowane na pierwszym piętrze, połowa strychu, połowa piwnicy wraz z garażem oraz lokal usługowy o powierzchni użytkowej 22m2. Na powyższą nieruchomość posiadamy tytuły własności, które stanowią odrębną nieruchomość. Grunt od 2024r. stanowi pełną własność.

 

Budynek został oddany do użytku w latach 40, także w całości podlega pod konserwatora zabytków. Cały obiekt posiada bezpośrednie podłączenie z miejską siecią PEC dlatego centralne ogrzewanie jest bezobsługowe, zaś ciepła woda podgrzewana jest za pomocą termy. Lokal usługowy oraz mieszkanie mają osobne podliczniki. Oba obiekty wymagają odświeżenia, natomiast w obecnym stanie spokojnie kwalifikują się do wynajęcia.

Po więcej informacji oraz w celu oględzin zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do Biura Nieruchomości Jasińscy w Ciechanowie przy ulicy Płońskiej 53.

Nieruchomości Ciechanów
Cena: 385 000 zł

Kontakt z agentem:

Przemysław Jasiński

Przemysław Jasiński

Informacje:

Kategoria: Dom
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: ul. Sienkiewicza 70, Ciechanów
Powierzchnia: 92 + 22 m²
Pow. działki: 434 m²
Zabudowa: Wolnostojący
Liczba pokoi: 3
Ogrzewanie: Miejskie
Stan: Do odświeżenia
Rok budowy: 1940
Parking: Garaż
Rynek: Wtórny