NASI PARTNERZY

Mieszkanie deweloperskie Metraż: 49,09m2+ Balkon : 8,81 m2, Mikołajki

JUŻ WKRÓTCE W SPRZEDAŻY

 

W ramach naszej współpracy z Deweloperem Novdom nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszymi usługami, kupują Państwo mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, a my jedynie pomagamy Państwu w procesie zakupu, także zapraszamy do kontaktu. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze, na wyłączność. Kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,09m2+ Balkon : 8,81 m2 w stanie deweloperskim.

PORTVILLE to miejsce, w którym jakość i styl spotykają się z naturą. Bądź blisko przyrody i korzystaj z wszystkich wygód miasta.
Portville znajduje się tylko 150 m od portu oraz rynku w Mikołajkach i jest zaprojektowane zgodnie ze ścisłymi wytycznymi konserwatorskimi jako 6 segmentów usytuowanych kaskadowo w obrębie osiedla. Zawiera liczne udogodnienia, m. in. garaże podziemne, zastosowania smart home. Wszystko razem tworzy niezwykłość tego miejsca.

Projekt łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Udało się to dzięki dbałości o detale i umiejętnościom połączenia minimalizmu, monochromatycznej kolorystyki z prostotą mazurskich kamieniczek. Nowoczesne detale architektoniczne, klasyczne linie bryły budynków i dwuspadowe dachy są wyrazem ponadczasowego charakteru apartamentów.

Każdy apartament posiada balkon lub taras, gdzie możesz usiąść i wypić poranną kawę, ponadto wyposażony jest w aneks kuchenny jeśli nie masz ochoty korzystać z pobliskiej oferty gastronomicznej. Wielość rozwiązań z zakresu smart home pozwala m. in. na zdalne sterowanie z każdego miejsca na świecie przy pomocy aplikacji Android/iOS.

W naszej ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych lokalizacjach.

Zapraszamy do kontaktu, postaramy dobrać się dla Państwa najbardziej odpowiednie mieszkanie.

Kontakt telefoniczny 505698033.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do Biura Nieruchomości Jasińscy, które mieści się w hali pułtuskiej w Ciechanowie.

Nieruchomości Ciechanów
Cena: ZAPYTAJ O CENĘ!

Kontakt z agentem:

Radosław Jasiński

Radosław Jasiński

Informacje:

Kategoria: Deweloper
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Mikołajki ul. Orzyszowa
Powierzchnia: 49,09m2+ Balkon : 8,81 m2 m²
Zabudowa: Blok
Liczba pokoi: 2
Stan: Deweloperski
Rok budowy: Termin oddania IV kw 2025
Rynek: Pierwotny
Piętro: 2