NASI PARTNERZY

Mieszkanie deweloperskie Metraż: 55,67 m2 + Loggia : 5,52 m2 Płońsk

W ramach naszej współpracy z Deweloperem Novdom nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszymi usługami, kupują Państwo mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, a my jedynie pomagamy Państwu w procesie zakupu, także zapraszamy do kontaktu. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze, na wyłączność. Kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,67 m2 + Loggia : 5,52 m2 w stanie deweloperskim.

Dwa budynki O2 Osiedla do złudzenia przypominają ekskluzywne kurorty, w których relaks jest na stałe wpisany w harmonogram każdego dnia. Designerskie, ogólnodostępne zielone strefy chilloutu z kameralnymi pergolami – zarówno na słonecznym dziedzińcu, jak i tarasie dachowym sprzyjają wypoczynkowi i sąsiedzkiej integracji. Jeśli Twoim tlenem są bliscy Ci ludzie oraz relaks na świeżym powietrzu może okazać się, że to Twoje miejsce na Ziemi.

Przytulne ciepło w zimowe wieczory i orzeźwiający chłód w upalne południe – to wszystko zapewnia klimatyzacja typu split – stały element w standardzie części dostępnych mieszkań. W bogatej ofercie O2 OSIEDLA w Płońsku znajdziesz zarówno kameralne mieszkania dwupokojowe, których powierzchnia zaczyna się od 27 metrów, jak i czteropokojowe apartamenty o metrażu nawet 77 metrów. Wyposażone w przeszklone balkony typu loggia albo tarasy z ogrodami, wykończone z najwyższą starannością wysokiej klasy materiałami, są azylem dla osób ceniących komfort i wysoki standard.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców, całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane, a funkcję kontrolną pełni domofon. Dzięki temu możesz swobodnie poruszać się po całym terenie wewnętrznym, mając pewność, że w ogólnodostępnych częściach osiedla nie spotkasz przypadkowych osób.

W ofercie osiedla znajdują się mieszkania modułowe. Kupując jedno mieszkanie, złożone z dwóch lokali można jednocześnie mieszkać i czerpać zyski z wynajmu. Taka forma pozwala spłacić kredyt lub uzyskać stałe źródło przychodu, a w perspektywie pozwala powiększyć mieszkanie bez konieczności przeprowadzki.

Z myślą o potrzebach aktywnych i nowoczesnych mieszkańców, zadbaliśmy o liczne miejsca parkingowe usytuowane w halach garażowych, miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych, a także boksy rowerowe, komórki lokatorskie oraz windy. Zlokalizowane na parterze lokale usługowe poszerzą wachlarz możliwości do realizowania na miejscu.

W naszej ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych lokalizacjach.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do Biura Nieruchomości Jasińscy w Ciechanowie przy ulicy Płońskiej 53.

Nieruchomości Ciechanów
Cena: ZAPYTAJ O CENĘ!

Kontakt z agentem:

Radosław Jasiński

Radosław Jasiński

Informacje:

Kategoria: Deweloper
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Płońsk
Powierzchnia: 55,67 m2 + Loggia : 5,52 m2 m²
Zabudowa: Blok
Liczba pokoi: 2
Stan: Deweloperski
Rok budowy: 2025
Rynek: Pierwotny
Piętro: 3