NASI PARTNERZY

Mieszkanie deweloperskie Metraż: 75,42 m2 + Ogród: 46,6 m2, Mława

W ramach naszej współpracy z Deweloperem Novdom nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszymi usługami, kupują Państwo mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, a my jedynie pomagamy Państwu w procesie zakupu, także zapraszamy do kontaktu. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze, na wyłączność. Kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,42 m2 + Ogród: 46,6 m2 w stanie deweloperskim.

Zielona okolica, liczne aranżacje roślinne w przestrzeni wspólnej i wiele możliwości spędzania czasu wolnego są domeną Osiedla Naturalnie. Tu każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Wyodrębnienie stref relaksu, zabawy, wypoczynku i rozrywki zaspokoi najbardziej wygórowane potrzeby i wymagania.

Spotkaj się ze znajomymi przy osiedlowym grillu, zrelaksuj się w strefie zapachów w otoczeniu roślinności o właściwościach aromaterapeutycznych, zaproś dziecko do wspólnej aktywności na kreatywnym placu zabaw, zabierz pupila na specjalny wybieg. Poczuj się niezwykle komfortowo, ciesz się każdym dniem!

Dużym atutem osiedla w Mławie będzie żywe zielone ogrodzenie, które zamiast mało estetycznych płotów będzie barierą dostępu do wewnętrznych terenów.

Zadbamy również o Twoją kieszeń i obniżymy koszt energii elektrycznej wprowadzając ekologiczne rozwiązania, takie jak montaż paneli fotowoltaicznych.

To wszystko naturalnie stworzymy tu właśnie dla Ciebie!

W naszej ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych lokalizacjach.

Zapraszamy do kontaktu, postaramy dobrać się dla Państwa najbardziej odpowiednie mieszkanie.

Kontakt telefoniczny 505698033.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do Biura Nieruchomości Jasińscy, które mieści się w hali pułtuskiej w Ciechanowie.

Nieruchomości Ciechanów
Cena: ZAPYTAJ O CENĘ!

Kontakt z agentem:

Radosław Jasiński

Radosław Jasiński

Informacje:

Kategoria: Deweloper
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Mława
Powierzchnia: 75,42 m2 + Ogród: 46,6 m2 m²
Zabudowa: Blok
Liczba pokoi: 2
Stan: Deweloperski
Rok budowy: 2024
Rynek: Pierwotny
Piętro: Parter