NASI PARTNERZY

Mieszkanie deweloperskie Metraż: 75,42 m2 + Ogród: 46,6 m2, Mława

W ramach naszej współpracy z Deweloperem Novdom nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszymi usługami, kupują Państwo mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, a my jedynie pomagamy Państwu w procesie zakupu, także zapraszamy do kontaktu. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze, na wyłączność. Kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,42 m2 + Ogród: 46,6 m2 w stanie deweloperskim.

Zielona okolica, liczne aranżacje roślinne w przestrzeni wspólnej i wiele możliwości spędzania czasu wolnego są domeną Osiedla Naturalnie. Tu każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Wyodrębnienie stref relaksu, zabawy, wypoczynku i rozrywki zaspokoi najbardziej wygórowane potrzeby i wymagania.

Spotkaj się ze znajomymi przy osiedlowym grillu, zrelaksuj się w strefie zapachów w otoczeniu roślinności o właściwościach aromaterapeutycznych, zaproś dziecko do wspólnej aktywności na kreatywnym placu zabaw, zabierz pupila na specjalny wybieg. Poczuj się niezwykle komfortowo, ciesz się każdym dniem!

Dużym atutem osiedla w Mławie będzie żywe zielone ogrodzenie, które zamiast mało estetycznych płotów będzie barierą dostępu do wewnętrznych terenów.

Zadbamy również o Twoją kieszeń i obniżymy koszt energii elektrycznej wprowadzając ekologiczne rozwiązania, takie jak montaż paneli fotowoltaicznych.

To wszystko naturalnie stworzymy tu właśnie dla Ciebie!

W naszej ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych lokalizacjach.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do Biura Nieruchomości Jasińscy w Ciechanowie przy ulicy Płońskiej 53.

Nieruchomości Ciechanów
Cena: ZAPYTAJ O CENĘ!

Kontakt z agentem:

Radosław Jasiński

Radosław Jasiński

Informacje:

Kategoria: Deweloper
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Mława
Powierzchnia: 75,42 m2 + Ogród: 46,6 m2 m²
Zabudowa: Blok
Liczba pokoi: 2
Stan: Deweloperski
Rok budowy: 2024
Rynek: Pierwotny
Piętro: Parter