NASI PARTNERZY

Mieszkanie deweloperskie | Nad Płonką | Płońsk | Numer 6 | Metraż: 78,58 m2, Ogród: 34,43 m2

W ramach naszej współpracy z Deweloperem Novdom nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszymi usługami, kupują Państwo mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, a my jedynie pomagamy Państwu w procesie zakupu. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze, na wyłączność. Kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 6 w stanie deweloperskim o powierzchni 78,58 m2:

Piętro: 0

Pokoje: 4+A

Strona: ZA

 

Metraż: 78,58 m2

Ogród: 34,43 m2

Inwestycja Nad Płonką w Płońsku to nowoczesny kompleks wielomieszkaniowy, zlokalizowany w Płońsku.

Nowoczesna bryła budynku osiedla Nad Płonką zdaje się idealnie komponować z lokalnym krajobrazem. Projektanci sprostali zadaniu połączenia wygody i komfortu mieszkańców z designem i nowoczesną technologią.

Osiedle położone jest w spokojnej okolicy, bogatej w infrastrukturę sprzyjającą spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, także w wymiarze zawodowym. W ramach części wspólnych osiedla Nad Płonką bowiem powstały przestrzenie co-workingowe, dzięki którym pracę można także wynieść z domu, bez potrzeby przesiadywania w kawiarniach czy restauracjach.

Dodatkowo z terenu osiedla będzie można zejść bezpośrednio nad rzekę, gdzie zgodnie z planami MPZP, miasto planuje w przyszłości, budowę przestrzeni wypoczynkowej.

Nieprzypadkowo elewacja zewnętrzna budynku została wykonana z dodatkiem naturalnego kruszywa, dzięki czemu osiedle wyróżnia się swoją oryginalną estetyką. Efekt ten wzmacniają dodatkowo różnorodne gatunkowe rośliny posadzone w częściach wspólnych, oraz zielone zacisza, gdzie umieszczono instalacje do zawieszania hamaków. Relaks na osiedlu Nad Płonką zyskuje dzięki temu kolejny wymiar!

 

W naszej ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych lokalizacjach.

Zapraszamy do kontaktu, postaramy dobrać się dla Państwa najbardziej odpowiednie mieszkanie.

Kontakt telefoniczny 533 703 719.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do Biura Nieruchomości Jasińscy w Ciechanowie przy ulicy Płońskiej 53.

 

Nieruchomości Ciechanów
Cena: ZAPYTAJ O CENĘ!

Kontakt z agentem:

Ewelina Lipowska

Ewelina Lipowska

Informacje:

Kategoria: Deweloper
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Ciechanów
Powierzchnia: 78,58 m²
Zabudowa: Blok
Liczba pokoi: 4+A
Ogrzewanie: Miejskie
Stan: Deweloperski
Rok budowy: 2023
Parking: Podziemne
Rynek: Pierwotny
Piętro: Parter