NASI PARTNERZY
Ogłoszenia nowe budownictwo

Mieszkanie deweloperskie | Nad Płonką | Płońsk | Numer 80 | Metraż: 66,01 m2, Ogród: 24,98 m2

W ramach naszej współpracy z Deweloperem Novdom nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszymi usługami, kupują Państwo mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, a my jedynie pomagamy Państwu w procesie zakupu. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze, na wyłączność. Kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 80 w stanie deweloperskim o powierzchni 66,01 m2:

Piętro: 0

Pokoje: 3+A

Strona: ZA

 

Metraż: 66,01 m2

Ogród: 24,98 m2

Inwestycja Nad Płonką w Płońsku to nowoczesny kompleks wielomieszkaniowy, zlokalizowany w Płońsku.

Nowoczesna bryła budynku osiedla Nad Płonką zdaje się idealnie komponować z lokalnym krajobrazem. Projektanci sprostali zadaniu połączenia wygody i komfortu mieszkańców z designem i nowoczesną technologią.

Osiedle położone jest w spokojnej okolicy, bogatej w infrastrukturę sprzyjającą spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, także w wymiarze zawodowym. W ramach części wspólnych osiedla Nad Płonką bowiem powstały przestrzenie co-workingowe, dzięki którym pracę można także wynieść z domu, bez potrzeby przesiadywania w kawiarniach czy restauracjach.

Dodatkowo z terenu osiedla będzie można zejść bezpośrednio nad rzekę, gdzie zgodnie z planami MPZP, miasto planuje w przyszłości, budowę przestrzeni wypoczynkowej.

Nieprzypadkowo elewacja zewnętrzna budynku została wykonana z dodatkiem naturalnego kruszywa, dzięki czemu osiedle wyróżnia się swoją oryginalną estetyką. Efekt ten wzmacniają dodatkowo różnorodne gatunkowe rośliny posadzone w częściach wspólnych, oraz zielone zacisza, gdzie umieszczono instalacje do zawieszania hamaków. Relaks na osiedlu Nad Płonką zyskuje dzięki temu kolejny wymiar!

 

W naszej ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych lokalizacjach.

Zapraszamy do kontaktu, postaramy dobrać się dla Państwa najbardziej odpowiednie mieszkanie.

Kontakt telefoniczny 533 703 719.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do Biura Nieruchomości Jasińscy, które mieści się w hali pułtuskiej w Ciechanowie.

 

Nieruchomości Ciechanów
Cena: ZAPYTAJ O CENĘ!

Kontakt z agentem:

Ewelina Lipowska

Ewelina Lipowska

Informacje:

Kategoria: Deweloper
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Ciechanów
Powierzchnia: 66,01 m²
Zabudowa: Blok
Liczba pokoi: 3+A
Ogrzewanie: Miejskie
Stan: Deweloperski
Rok budowy: 2023
Parking: Podziemne
Rynek: Pierwotny
Piętro: Parter