NASI PARTNERZY
Ogłoszenia nowe budownictwo

Mieszkanie deweloperskie numer 30 Metraż: 57,57 m2 Balkon 1,94 m2 Loggia: 5,98 m2, Ciechanów

W ramach naszej współpracy z Deweloperem Novdom nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszymi usługami, kupują Państwo mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, a my jedynie pomagamy Państwu w procesie zakupu, także zapraszamy do kontaktu. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze, na wyłączność. Kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 30 w stanie deweloperskim o powierzchni 57,57 m2:

Piętro: 3

Pokoje: 3+A

Strona: PN-PD

 

Metraż: 57,57 m2

Balkon: 1,94 m2

Loggia: 5,98 m2

Qubik w Ciechanowie to nowoczesny trzypiętrowy budynek wielomieszkaniowy, zlokalizowany we wschodniej części miasta.

Minimalistyczna bryła budynku z płaskim dachem cechuje ponadprzeciętna architektura. Qubik, z tynkami imitującymi rdzawą blachę i drewno, okazałymi rozmiarami okien oraz przeszklonymi balustradami jest jedną z najciekawszych inwestycji w mieście.

Poczucie bezpieczeństwa zapewnia ogrodzony, dobrze zabezpieczony i oświetlony obszar posiadłości, na terenie którego części wspólne są monitorowane.

W ramach inwestycji uwzględniono łącznie 88 miejsc parkingowych na zewnątrz budynku, w tym 19 miejsc ogólnodostępnych, z których część posiada zadaszenie.

Od strony południowej umieszczono rekreacyjny zielony dziedziniec z placem zabaw dla najmłodszych, ławeczkami i hamakiem, które zapewnią komfort i wygodny wypoczynek mieszkańcom oraz zachęcą do spotkań z przyjaciółmi. Dodatkowym atutem są zamontowane stojaki na rowery.

W budynku mieści się 88 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych, z balkonami lub ogródkami, podłączonych do sieci centralnego ogrzewania. Metraże lokali wahają się od 27 do 64 m2 i zapewniają nabywcom ogromną swobodę aranżacji własnej.

 

W naszej ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych lokalizacjach.

Zapraszamy do kontaktu, postaramy dobrać się dla Państwa najbardziej odpowiednie mieszkanie.

Kontakt telefoniczny 533 703 719.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do Biura Nieruchomości Jasińscy, które mieści się w hali pułtuskiej w Ciechanowie.

Nieruchomości Ciechanów
Cena: ZAPYTAJ O CENĘ!

Kontakt z agentem:

Ewelina Lipowska

Ewelina Lipowska

Informacje:

Kategoria: Deweloper
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Ciechanów
Powierzchnia: 57,57 m²
Zabudowa: Blok
Liczba pokoi: 3+A
Ogrzewanie: Miejskie
Stan: Deweloperski
Rok budowy: 2025
Rynek: Pierwotny
Piętro: 3