NASI PARTNERZY

Mieszkanie deweloperskie | Osiedle Naturalnie | Mława | Numer 39 | Metraż: 55,98 m2 | Balkon: 6,87

W ramach naszej współpracy z Deweloperem Novdom nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszymi usługami, kupują Państwo mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, a my jedynie pomagamy Państwu w procesie zakupu. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze, na wyłączność. Kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 39 w stanie deweloperskim o powierzchni 55,98 m2:

Piętro: 3

Pokoje: 3+A

Strona: PN-WS

 

Metraż: 55,98 m2

Balkon: 6,87 m2

 

Osiedle Naturalnie jest położone przy ul. Nowowiejskiego, w północnej części miasta w pięknej okolicy terenów zalesionych. Dobra lokalizacja w połączeniu z dostępnością komunikacyjną oraz usługową wydaje się być najlepszym rozwiązaniem na mławskim rynku deweloperskim.

Zielona okolica, liczne aranżacje roślinne w przestrzeni wspólnej i wiele możliwości spędzania czasu wolnego są domeną Osiedla Naturalnie. Tu każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Wyodrębnienie stref relaksu, zabawy, wypoczynku i rozrywki zaspokoi najbardziej wygórowane potrzeby i wymagania.

Spotkaj się ze znajomymi przy osiedlowym grillu, zrelaksuj się w strefie zapachów w otoczeniu roślinności o właściwościach aromaterapeutycznych, zaproś dziecko do wspólnej aktywności na kreatywnym placu zabaw, zabierz pupila na specjalny wybieg. Poczuj się niezwykle komfortowo, ciesz się każdym dniem!

Dużym atutem osiedla w Mławie będzie żywe zielone ogrodzenie, które zamiast mało estetycznych płotów będzie barierą dostępu do wewnętrznych terenów.

Koszty energii elektrycznej zostaną obniżone poprzez wprowadzenie ekologicznego rozwiązania tj. montaż paneli fotowoltaicznych.

 

W naszej ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych lokalizacjach.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego 533 703 719 lub do Biura Nieruchomości Jasińscy, które mieści się przy ul. Płońskiej 53 w Ciechanowie.

Nieruchomości Ciechanów
Cena: ZAPYTAJ O CENĘ!

Kontakt z agentem:

Ewelina Lipowska

Ewelina Lipowska

Informacje:

Kategoria: Deweloper
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: ul. Nowowiejskiego
Powierzchnia: 55,98 m²
Zabudowa: Blok
Liczba pokoi: 3+A
Ogrzewanie: Miejskie
Stan: Deweloperski
Rok budowy: 2024
Parking: Podziemne
Rynek: Pierwotny
Piętro: 3