NASI PARTNERZY
Ogłoszenia nowe budownictwo

Mieszkanie deweloperskie | Osiedle O2 | Płońsk | Numer 47 | Metraż: 76,93 m2 | Balkon: 10,96

W ramach naszej współpracy z Deweloperem Novdom nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszymi usługami, kupują Państwo mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, a my jedynie pomagamy Państwu w procesie zakupu. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze, na wyłączność. Kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 47 w stanie deweloperskim o powierzchni 76,93 m2:

Piętro: 5

Pokoje: modułowe

Strona: PD-ZA

 

Metraż: 76,93 m2

Balkon: 10,96 m2

Inwestycja O2 w Płońsku to nowoczesny kompleks wielomieszkaniowy, zlokalizowany w Płońsku.

Dwa budynki Osiedla O2 do złudzenia przypominają ekskluzywne kurorty, w których relaks jest na stałe wpisany w harmonogram każdego dnia. Designerskie, ogólnodostępne zielone strefy chilloutu z kameralnymi pergolami – zarówno na słonecznym dziedzińcu, jak i tarasie dachowym sprzyjają wypoczynkowi i sąsiedzkiej integracji. Jeśli Twoim tlenem są bliscy Ci ludzie oraz relaks na świeżym powietrzu może okazać się, że to Twoje miejsce na Ziemi.

Przytulne ciepło w zimowe wieczory i orzeźwiający chłód w upalne południe – to wszystko zapewnia klimatyzacja typu split – stały element w standardzie części dostępnych mieszkań. W bogatej ofercie O2 OSIEDLA w Płońsku znajdują się zarówno kameralne mieszkania dwupokojowe, których powierzchnia zaczyna się od 27 metrów, jak i czteropokojowe apartamenty o metrażu nawet 77 metrów. Wyposażone w przeszklone balkony typu loggia albo tarasy z ogrodami, wykończone z najwyższą starannością wysokiej klasy materiałami, są azylem dla osób ceniących komfort i wysoki standard.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców, całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane, a funkcję kontrolną pełni domofon. Dzięki temu można swobodnie poruszać się po całym terenie wewnętrznym.

W ofercie osiedla znajdują się mieszkania modułowe. Kupując jedno mieszkanie, złożone z dwóch lokali można jednocześnie mieszkać i czerpać zyski z wynajmu. Taka forma pozwala spłacić kredyt lub uzyskać stałe źródło przychodu, a w perspektywie pozwala powiększyć mieszkanie bez konieczności przeprowadzki.

Z myślą o potrzebach aktywnych i nowoczesnych mieszkańców, zadbaliśmy o liczne miejsca parkingowe usytuowane w halach garażowych, miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych, a także boksy rowerowe, komórki lokatorskie oraz windy. Zlokalizowane na parterze lokale usługowe poszerzą wachlarz możliwości do realizowania na miejscu.

 

W naszej ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych lokalizacjach.

Zapraszamy do kontaktu, postaramy dobrać się dla Państwa najbardziej odpowiednie mieszkanie.

Kontakt telefoniczny 533 703 719.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do Biura Nieruchomości Jasińscy, które mieści się w hali pułtuskiej w Ciechanowie.

 

 

 

Nieruchomości Ciechanów
Cena: ZAPYTAJ O CENĘ!

Kontakt z agentem:

Ewelina Lipowska

Ewelina Lipowska

Informacje:

Kategoria: Deweloper
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Ciechanów
Powierzchnia: 76,93 m²
Zabudowa: Blok
Liczba pokoi: modułowe
Ogrzewanie: Miejskie
Stan: Deweloperski
Rok budowy: 2025
Parking: Podziemne
Rynek: Pierwotny
Piętro: 5