NASI PARTNERZY

Rezerwacja.Mieszkanie M4 po remoncie 48,17m2 + parking, parter

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie 48,17m2 znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Ściegiennego 1 w centrum miasta w Ciechanowie + miejsce parkingowe za szlabanem.

Mieszkanie jest odświeżone, pomalowane zostały wszystkie ściany na biało, podłoga drewniana została wycyklinowana mechanicznie oraz mieszkanie zostało gruntownie wyczyszczone.

Mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji, a dodatkowo mieszkanie jest dwustronne, czyli okna wychodzą zarówno na stronę północną, jak i południową, dzięki czemu mamy chłodniejszą i cieplejszą stronę w naszym mieszkaniu.

Na całkowitą powierzchnię składają się:

– korytarz -*Ściany na całym korytarzu zostały całkowicie wyczyszczone maszynami parowymi, a fugi na podłodze zostały odnowione.

– osobna Kuchnia -*W mieszkaniu są nowe meble kuchenne.

– 1 pokój oddzielny – *zamontowano nowe karnisze z osłonami, nowe zasłony w kolorze Latte oraz zawieszone zostały nowe firanki + nowe stylowe oświetlenie.

– 2 pokój oddzielny -*zamontowano nowe karnisze z osłonami, nowe zasłony w kolorze Latte oraz zawieszone zostały nowe firanki + nowe stylowe oświetlenie.

– 3 pokój oddzielny – **zamontowano nowe karnisze z osłonami, nowe zasłony w kolorze Latte oraz zawieszone zostały nowe firanki + nowe stylowe oświetlenie.

– WC – *odświeżone oraz nowy kompakt wc + nowe oświetlenie

– Łazienka -* odświeżona + nowa wanna z baterią, nowa szafka z umywalką, nowe panele winylowe na podłodze + nowe oświetlenie ledowe

Mieszkanie posiada pilot do szlabanu, który prowadzi do dużego parkingu za blokiem. Jest on wyłącznie do korzystania dla mieszkańców bloku.

Dodatkowo mieszkanie posiada piwnicę.

Kontakt telefoniczny 505-698-033 możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22.30 oraz w weekendy do godziny 22. Proszę śmiało dzwonić.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do Biura Nieruchomości Jasińscy, które mieści się w hali pułtuskiej w Ciechanowie.

Cena: 269 000 zł
Cena za 1m² : 5 584 zł
Kontakt z Agentem:
Radosław Jasiński tel. 505 698 033

Informacje:

Kategoria: Mieszkanie
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Ciechanów
Powierzchnia: 48,17 m²
Liczba pokoi: 4
Ogrzewanie: Miejskie
Stan: Do zamieszkania
Rynek: Wtórny
Piętro: Parter