NASI PARTNERZY

Okazja, Rynek w Przasnyszu, 1 dom+2 lokale +2 garaże+ ogród, dochodowy

Cena nieruchomości została okazyjnie obniżona o 300 tysięcy złotych z 2 200 000zł na 1 900 000zł z uwagi na chęć szybszej sprzedaży.

Posiadamy na sprzedaż jedną z ciekawszych nieruchomości w samym centrum Przasnysza tuż obok Rynku przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego.

Nieruchomość jest dochodowa, wynajmowane są 2 lokale usługowe znajdujące się bezpośrednio od strony Rynku z możliwością zaparkowania aut tuż przed lokalami.

Powierzchnia działki to 330m2. Dom z lokalami to powierzchnia ok 280 m2. Dwa garaże łącznie z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym posiadają 60m2.

Garaże znajdują się z drugiej strony posesji i posiadają bezpośredni dojazd z asfaltowej ulicy Ławniczej, dzięki czemu nie trzeba przejeżdżać przez ogród. Ogród jest bardzo prywatny i cichy, z trzech stron ogrodzony budynkami i z jednej tujami wraz z sąsiednim płotem. Daje on poczucie bezpieczeństwa i komfortu przy jednoczesnym bardzo szybkim dostępie do Rynku.

 

Dom jest bardzo zadbany, po generalnym remoncie 4 lata temu, nie wymaga żadnych inwestycji ani remontów. Jest gotowy do wprowadzenia od zaraz. Wymienione zostały instalacje, nowa elewacja, nowe okna oraz położony został nowy dach.

W domu znajduje się klatka schodowa dzięki czemu można wydzielić z niego mieszkanie na parterze oraz niezależne drugie mieszkanie na 1 piętrze z dwoma oddzielnymi wejściami.

Możliwość także adaptacji strychu na potrzeby mieszkalne, zostały tam wyprowadzone wszelkie instalacje.

Ogrzewanie piecem olejowym, zbiorniki zostały świeżo zatankowane i są pełne przygotowane do sezonu grzewczego. Dodatkowo w domu poprowadzona jest oddzielna instalacja z drugim piecem, która pozwala na ogrzewanie domu węglem lub drewnem (z możliwością łatwego przełączenia między instalacjami).

Woda i kanalizacja miejska.

Dla osób chętnych udzielę widoku rzutów kondygnacji nieruchomości.

 

Po więcej informacji oraz w celu oględzin zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do Biura Nieruchomości Jasińscy w Ciechanowie przy ulicy Pułtuskiej 12.

 

Kupujący nie płacą żadnej prowizji, nie ma po ich stronie absolutnie żadnych dodatkowych opłat.

Nieruchomości Ciechanów
Cena: 1 900 000 zł

Kontakt z agentem:

Radosław Jasiński

Radosław Jasiński

Informacje:

Kategoria: Dom
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Adres: Rynek Przasnysz
Powierzchnia: 280 m²
Pow. działki: 330
Ogrzewanie: Olejowe
Stan: Do zamieszkania
Parking: Garaż
Rynek: Wtórny