NASI PARTNERZY

Hala 3500 m2 Mieszki Wielkie

Hala 3500 m2 Mieszki Wielkie na działce 1 ha została sprzedana firmie rozwijającej prężnie swoją działalność. Gratulujemy

Siedlisko w Gąsocinie

Siedlisko zostało w pierwszej kolejności zalegalizowane (Biuro zajęło się legalizacją dobudowanej części budynku i załatwieniem pełnych formalności)

Mieszkanie z ciekawym rozkładem w centrum Ciechanowa

Nietypowa sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ulicy Sikorskiego zakończyła się bardzo pomyślnie. Sprzedaż dokonywana była na odległość, gdzie właścicielami byli klienci z Kanady. Całość została dopięta w taki sposób, że sprzedający nie musieli stawać do aktu osobiście.

Dom 260m2 w Ciechanowie

Sprzedaż domu przy ulicy Klonowskiego w Ciechanowie została zrealizowana w przeciągu roku od wystawienia ogłoszenia.

Inwestycja mieszkaniowa ul. Willowa w Ciechanowie

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Willowej w Ciechanowie obejmowała 10 mieszkań, 8 komórek lokatorskich, 8 naziemnych miejsc parkingowych oraz 2 garaże podziemne. Inwestycja została sprzedana w zaledwie 6 miesięcy od wystawienia.

Hala magazynowa Kozdroje

Kolejnym sukcesem okazała się sprzedaż hali magazynowej w miejscowości Kozdroje. Hala o powierzchni 2600m2 usytuowana na działce o powierzchni 2ha.

Inwestycja deweloperska Powstańców Kameralnie w Ciechanowie

100% inwestycji deweloperskiej sprzedane w nieco ponad pół roku. Osiedle „Powstańców Kameralnie”, mieści się przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Ciechanowie. W obiekcie znajdują się 24 mieszkania o powierzchni od 26 m2 do 58 m2.