NASI PARTNERZY

Obiekt handlowo-usługowy- 2 lokale, 4 garaże i 1 budynek do dokończenia przy trasie nr 50. KICIN

Oferujemy do wynajęcia obiekt handlowo usługowy w miejscowości Kicin bezpośrednio pry trasie nr 50 ( Ciechanów- Płońsk), obok stacji Orlen w Ojrzeniu.
Cały obiekt znajduje się na ogrodzonym terenie o powierzchni 25ar i posiada bezpośrednie przyłączenie do sieci wodociągowej oraz energii. Za budynkami znajduje się szambo.
Całość stanowi grunt oraz budynki do niego przynależne. Na ten moment stoi tam jeden lokal usługowy o powierzchni 55m2 z pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi oraz sprzedażowymi.
Obok lokali znajdują się 4 duże garaże. 2 z nich są połączone i stanowią dużą przestrzeń do prowadzenia działalności. Tam również znajduje się piec węglowy z pełnym rozprowadzeniem na wszystkie budynki.
Na końcu działki znajduje się jeszcze budynek, który wymaga wykończenia, natomiast wszystko jest do ustalenia z wynajmującym. Na ten moment może posłużyć jako magazyn.

Oferowana cena za wynajem jest kwotą NETTO.
Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczych budynków.

Istnieje możliwość wynajęcia obiektu z większą ilością działki, natomiast szczegóły do ustalenia na miejscu.

Po więcej informacji oraz w celu oględzin zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do Biura Nieruchomości Jasińscy w Ciechanowie przy ulicy Płońskiej 53.

Nieruchomości Ciechanów
Cena: 4000 zł

Kontakt z agentem:

Przemysław Jasiński

Przemysław Jasiński

Informacje:

Kategoria: Lokal użytkowy
Rodzaj ogłoszenia: Wynajem
Adres: Kicin, gmina Ojrzeń
Powierzchnia: 319 m²
Pow. działki: 2500 m²
Zabudowa: Wolnostojący
Liczba pokoi: 10
Ogrzewanie: Węglowe
Stan: Do odświeżenia
Parking: Garaż